Mecidiye Caddesi Kuzey Apartmanı NO:43/A Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Tunç Yönetim Hizmetleri

İşletmemiz apartmanlarda, sitelerde, iş merkezlerinde, AVM’lerde ve diğer bütün yaşam alanlarında, iş alanlarında yönetim işlerinin, temizlik işlerinin yürütülmesi amacıyla kurulmuştur. Profesyonel kadromuzla muhasebe işlerinin, hukuki işlemlerin, temizlik ve bakım işlemlerinin aksamadan düzenli ve titiz biçimde takibi yapılır ve bina sakinlerinin komşularıyla huzurlu biçimde yaşamaları sağlanır. Bütün bunları yaparken işletmemiz güvenilirlik, şeffaflık, hukuka uygunluk, kalite, dürüstlük, tarafsızlık, hesap verilebilirlik, hukuka uygunluk ve etik değerlere saygı ilkelerinden taviz vermeksizin hizmetlerini yürütür. Yenilikçi çözümlerle her zaman hizmetlerinde en yeniyi ve en iyiyi tercih eder. Müşterilerinin isteklerini önemser ve onların taleplerini yukarıdaki değerlerler ters düşmediği taktirde uygulamaya çalışır. Bu kapsamda işletmemizin öne çıkan hizmetleri ve detayları fikir verici olacaktır.

Aidat Takibi ve Muhasebe Hizmetleri

Muhasebe, işletmelerin kaliteli ve güvenli işleyebilmesi için çok önemlidir. Bugün sadece ticari yaşam alanları değil apartmanların, sitelerin de birer işletme hüviyetine dönüştüğünü göz ardı etmemek gerekir. Yüzlerce insanın aynı çatı altında yaşadığı bu alanlarda konut sakinlerinin huzur içinde yaşayabilmeleri için muhasebelerinin, aidat takiplerinin kontrollü biçimde yapılması gerekir. İşletmemizin hizmet alanlarında aidat takibi ve muhasebe işlemleri düzgün ve düzenli olarak takip edilir. Sistemimiz üzerinden üye giriş paneli oluşturulur ve hizmet sahamızdaki bütün sakinler online olarak ödemelerini gerçekleştirebilir, ödemelerinin takibini yapabilir, gelir-giderlerini takip edebilirler. Dolayısıyla aidat ödemelerinizde kimseyle muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Ödemelerinizi, borçlarınızı kendiniz takip edebilirsiniz. Diğer bütün işlemler muhasebe bölümümüz tarafından yürütülür. Muhasebe bölümümüz;

 • Ortak yaşam alanlarınızın banka hesaplarının takibini yapmakla yükümlüdür ve bunu hassasiyetle yerine getirir.
 • Toplu mülkiyete ait bütün ödenmesi gereken faturalar bölümümüzce takip edilir ödemeleri gerçekleştirilir.
 • Aidatların, yakıt bedellerinin tahsil edilmesi muhasebe bölümümüz tarafından düzenli olarak sağlanır.
 • Aidatlarını, yakıt bedellerini yatırmayan sakinler bölümümüz tarafından telefon ve kısa mesaj yoluyla bilgilendirilir.
 • Aidatlarını, yakıt bedellerini yatırmayan sakinlerin bilgilendirme yapıldığı halde ödemelerini gerçekleştirmedikleri durumlarda avukata bildirilmeleri, hukuki yollarla tahsilatın yapılması bölümümüz aracılığıyla yapılır.
 • Site görevlilerinin, apartman görevlilerinin, temizlik personellerinin SGK işlemlerinin takibi, maaş ödemelerinin yapılması muhasebe bölümümüzce yapılır.
 • Binalarda, sitelerde çalışanların puantaj tablolarının hazırlanması, izinlerinin planlanması muhasebe bölümümüzce yapılır.
 • Sitelerin, binaların gelir giderlerinin işletme defterine kaydedilmesi bölümümüzce gerçekleştirilir.

Bir yerde yönetim varsa orada olmazsa olmazlardan birisi de halkla ilişkilerdir. İşletmemiz bünyesinde bulunan Halkla İlişkiler bölümü hak sahipleriyle yönetim arasındaki karşılıklı ilişkileri düzenler. Bu doğrultuda halkla ilişkiler bölümümüzün çeşitli görev ve sorumlulukları vardır.

 • Hak sahiplerinizden, yani mülk sahiplerinden, konut sahiplerinden gelen istekler, öneriler, şikayetler halkla ilişkiler bölümümüzce yanıtlanıp gereği yerine getirilir. İstekler, öneriler veya şikayetler idari konularda, mali konularda, teknik alanlarda ve diğer her konuda olabilir. Görevimiz sizi dinlemek ve çözüm yolları bulmaya çalışmaktır.
 • Bildirimlerinizin sonuçlarını geri bildirmek de halkla ilişkiler bölümümüzce yapılmaktadır.
 • Konut sakinlerinin, bina sakinlerinin iletişim bilgilerinin gizlilik ilkesi dahilinde kayıt altında tutulması bölümümüzce yapılır. Herhangi bir olumsuzluk anında ulaşılabilir olmak için bu, gereklidir.
 • Genel paylaşımların, bilgilendirmelerin ilan panolarıyla, internet kanalıyla veya diğer kanallarla konut sakinleriyle paylaşılması bölümümce yapılmaktadır.
 • Halkla ilişkiler bölümümüz resmî kurumlardan gelen talepler, istekler, zorunluluklarda da yönetim birimiyle üyeler arasındaki kontağı sağlar. Gerekliliklerin aksamadan yerine getirilmesini yürütür.

Havuz Bakımı, Peyzaj Bakım İşleri ve Teknik Bakım Hizmetleri

Bugün birçok sitede, binada, işletmede havuzlar yer almaktadır. Havuzlar kimi zaman görsel maçlı kimi zaman da hizmet odaklı olabilmektedir. Yaşam alanlarının konforunu artıran havuzların en büyük problemi kontrolünün yapılmasıdır. Hem görsel olarak temiz ve berrak tutulmaları hem de sağlıklı kullanılabilmeleri için temiz ve sağlıklı tutulmaları gerekmektedir. İnsan sağlığını tehdit etmemesi için yüzme havuzunun değerleri kimyasallarla dengelenmelidir. Kullanılabilmeleri için istenmeyen kirlerin, tozların, yabancı maddelerin arındırılması gereklidir. Bütün bunların yapılabilmesi uzmanlık, tecrübe ve özveri gerektirir. İşletmemiz vermiş olduğu havuz bakım hizmetleriyle havuzlarınızı kullanımınıza en uygun hale getirmektedir. Bu doğrultuda havuzun dengesinin korunması için sık sık tahliller yapılmakta, tahlil sonuçlarına göre ilaçlama yapılmaktadır. Yine rüzgarlı havalardan sonra, aşırı soğuklardan önce, sonra, havuzun işlem görmesi gibi özel durumlarda da havuzun uygun biçimde ilaçlanması gerekir. Havuzlarda filtrasyon sistemi kullanılır. Bu sayede yabancı maddeler havuzdan arındırılır. Katı pislikler yanında dip fırçalarının da yapılması gerekir ki su temiz kalsın, sirkülasyon sağlanabilsin. Havuz bakım hizmetlerimizle bütün filtrelerin temizliği yapılırken düzenli değişimleri takip edilir. Filtrelerin pompaların, kartuşları, kumları düzenli olarak kontrol edilip yenilenir. Havuzunuz her zaman sağlıklı ve tertemiz biçimde kullanıma hazır olur.

Konutların ve yaşam alanlarının şıklığını, zarafetini ve estetiğini yansıtan unsurların başında peyzajı gelir. İşletmemiz bünyesinde peyzaj bakım işleri bölümümüz vardır ve yönetim hizmetini üstlendiğimiz alanların peyzaj düzeni bu bölümümüzdeki uzman kadromuzca yürütülür. Peyzaj bölümümüz rutin olarak çimlerin biçimini yapar. Hasarlı alanların onarımını gerçekleştirir. Çim alanlarını kenarlarını düzelterek sağlıklı ve estetik olmalarını sağlar. Çim alanlarında yabancı otların ayıklanması yapılır. Peyzaj, bahçe alanında bulunan bitkilerin, fidanların budaması, biçimlendirilmesi bölümümüzce yapılır. Rüzgar, fırtına, don gibi olaylarda bitkilerin, ağaçların zarar görmemesi adına önlemler de peyzaj ekibimizce alınır. Bütün yeşil alanların, bitkilerin gübreleme, sulama, çapalama, budama işlemleri de mevsimi mevsimine uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Bütün bunların yanında genel düzenleme, görünümlerinin estetik hale getirilmesi, hastalıklarla mücadele edilmesi, zararlıların yok edilmesi peyzaj bakım bölümümüz tarafından yapılarak yaşam alanlarınız çok daha estetik ve güzel hale getirilir.

Ortak yaşam alanlarında olmazsa olmazlardan biri de teknik hizmetlerdir. Teknik hizmetler, teknik bilgi gerektiren, ustalık gerektiren bütün işleri kapsar. Oluşabilecek arızalara karşı işletmenin durumuna göre kimi zaman daimi kimi zaman geçici teknik servis elemanlarının istihdam edilmesi gerekir. Bu sayede yaşam alanlarında hayat kesintisiz ve güven içinde devam ettirilebilir. İşletmemiz profesyonellik gereği teknik hizmetler bölümü oluşturmuş ve işletmelere en kaliteli hizmeti vermektedir. Teknik hizmetler bölümünde alanında uzman, eğitimli ve deneyimli personellerimiz çalıştırılır. Bu personellerimiz ortak alanlarda oluşabilecek her türlü sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, diafon sistemleri, alarm sistemleri, inşaat işleri arızalarında gerekli tamiri ve onarımı yapmakla görevlidir. Asansör bakımlarının, jeneratör bakımlarının, yakıt kazanı bakımlarının düzenli biçimde yapılması da teknik hizmetler bölümümüzün sorumluluğu altındadır. Yaşam alanlarının içerisinde, bahçesinde ve diğer ortak kullanım alanlarında aydınlatma sistemlerinin sürekli işler durumda olmasını sağlamak da teknik personellerimizce yapılmaktadır. Yine yangın söndürme sistemlerinin, ekipmanlarının hukuki gerekliliğe uygun olarak bulundurulması, düzenli bakımlarının yapılması, olası bir aksaklıkta işler halde hazır edilmesi de teknik hizmet personellerimizce yapılmakta, sakinlerin can ve mal güvenliği için gerekli bütün tedbirler alınmaktadır. Bütün bu işlemlerin yapılabilmesi için gerekli olan araç gerecin bulundurulması, temin edilmesi, bakımlarının düzenli yapılması da bölümümüzce sağlanmaktadır. Yine sakinlerin sağlığı ve güvenliği için su depolarının kontrol edilmesi, yılda bir dezenfekte edilerek bakımlarının yapılması da hizmetimiz kapsamındadır. Teknik hizmet personellerimiz bütün bu saydığımız işlemleri gerektiğinde kendileri yapmakta, yetersiz kaldıklarında da uzman desteği alarak çözümler üretmekte, sakinlerin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamaması için çalışmaktadır.

 1,207 total views,  1 views today

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: