Mecidiye Caddesi Kuzey Apartmanı NO:43/A Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Beşiktaş Konut Yönetimi

Beşiktaş Konut Yönetimi

Bina Yönetimi Hizmeti Kapsamına Hangi İhtiyaçlar Girer?

İnşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte artık apartmanlar yüksek binalardan oluşmakta bir apartman binasında hemen hemen 50 kişiye kadar insan aynı anda yaşayabilmektedir. İnsanların birbirleri ile ortak olarak yaşadıkları en büyük alanlardan bir tanesi olan binalar insanlara hem güvenlik hem de sıcak komşuluk ilişkileri bakımından birçok fayda sağlamasına rağmen sahip olduğu ihtiyaçların karşılanmaması durumunda ise birçok sıkıntı meydana gelebilecektir.

Binaların ihtiyaçları sürekli olarak giderilmeli yoksa binanın sistemlerinde oluşan aksaklıklar yalnızca bir haneyi değil tüm apartman sakinlerini etkileyecek ve bu sebep ile hayat birçok kişiye aynı anda yaşanılmaz hale gelebilecektir. Binalarda karşılaşılabilecek en sık problemlerin başında şüphesiz asansörün ya da bina giriş kapısının arızalanması gelir. Asansörlerin bakımı sürekli yapılmalı herhangi bir arıza var ise ivedilik ile onarılmalıdır. Aynı şekilde bina giriş kapılarının özellikle otomatik olanları sıkça arıza yapabilmektedir. Bu iki konunun bina yöneticisi tarafından sürekli takip edilmesi ve düzeltilmesi gerekir. Ancak insanlar bu gibi angarya işler ile uğraşmak istemez. Bu sebep ile firma bina yönetimi hizmeti ile binanızda oluşabilecek her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmekte ve binalarınızın daha yaşanabilir bir hal almasını sağlamaktadır.

Bina Yönetimi Hizmeti İle Daha Temiz Bir Apartmana Sahip Olun

Bina yönetimi hizmeti kapsamında binanızın temizlik ihtiyacının giderilmesi gibi oldukça hayati meseleler de yer alır. Binanızı temizleyen bir temizlikçi var ise onun ile çalışmaya devam edilebilir ya da firma kendi anlaşmalı olduğu temizlikçiler ile çalışarak binalarınızın belirlenen gün ve saatlerde temizlenmesini sağlayabilir. Binalarınızın temizliğinin yapılması sayesinde ise binalarınız daha temiz ve daha hijyenik olacağı için sağlık bakımından daha yaşanabilir bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Su İhtiyacınız İçin Su Depolarınızın Kontrolünü Bina Yönetimi İle Sağlayın

Bina yönetimi hizmeti kapsamında acil  su kesintisi durumlarında devreye girebilecek olan su depoları da yer almaktadır. Su depoları sahip olduğu plastik yapısı sebebi ile kısa süre içerisinde kirlenebilmekte ve bu kir sağlık açısından büyük tehlike oluşturabilmektedir. Ancak bu hizmet sayesinde su deponuz sürekli olarak temizlenmekte ve böylelikle evlerinize temiz suyun ulaşması sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: