Mecidiye Caddesi Kuzey Apartmanı NO:43/A Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Ortaköy Apartman Yönetimi

Ortaköy Apartman Yönetimi

Profesyonel Bina Yönetimi

Apartman veya site yönetim işleri, profesyonel şekilde yürütülmesi gereken işler arasında yer alır. Ülkemizde ve dünya genelinde insanlar toplu olarak yaşamayı tercih etmektedir. Önceki yıllarda müstakil ve az katlı evler tercih edilirken, kalabalıklaşan şehirler nedeni ile siteler ve yüksek katlı apartmanlar yoğun şekilde tercih edilmeye başlamıştır. Apartmanlarda ve sitelerde toplu halde yaşamanın bir sonucu olarak yönetim sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu gibi kalabalık yerlerde oturan kişiler ortak alanların yönetilmesi, masrafların belirlenmesi ve bunun için aidat toplanması gibi süreçleri yönetim üzerinden gerçekleştirmeye çalışır. Ancak bu işlemlerin yapılması kolay değildir. Firma olarak sizlere Ortaköy profesyonel bina yönetimi konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamızdan alacağınız kaliteli hizmet sayesinde apartmanlar ve sitelerde komşularınız ile huzursuzluk yaşamadan ikamet etmeniz mümkün olur. 

Bina Yönetim Hizmetleri

Firma olarak Ortaköy profesyonel bina yönetimi ile ilgili olarak pek çok farklı hizmet seçeneği sunuyoruz. Apartman ve sitelerde yönetim konusunda yaşanan en önemli sorun aidatların toplanması ve harcanması konusunda yaşanır. Firma olarak sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde en ufak huzursuzluk yaşamadan apartmanların finansal işlemleri yürütülmektedir. Tüm dairelerin belirlenmiş olan aidatları tarafımızca toplanmaktadır. Toplanan aidatlar ile apartmanların ortak harcamaları yapılmaktadır. Bina aydınlatması, temizlik, asansör ve benzeri alanlar için gerekli olan harcamalar ve ödemeleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunlara ek olarak binaların teknik konular ile ilgili bakım ve tadilat işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Yapılan tüm aidat toplama ve harcama işlemleri belgelendirilerek site sakinlerinin dikkatine sunulur.

Bina Temizlik ve Çöp İşlemleri

Ortaköy profesyonel bina yönetimi hizmetlerimiz içerisinde apartman ve binaların temizlik işleri ve çöplerinin toplanması seçeneği de bulunmaktadır. Dairelerde oluşan çöpler günün belli saatlerinde toplanması ve alandan uzaklaştırılması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Apartmandaki ortak kullanım alanları olan merdiven, asansör ve çevre kısımlardaki temizlik işlemleri de belirlenmiş günlerde yapılmaktadır. Bu konuda site sakinlerinin talepleri dikkate alınmaktadır. Ayrıca bahçe ve havuz gibi belli dönemlerde bakımlarının ve temizliklerinin yapılması gereken yerler ile ilgili de hizmet sunulmaktadır. Tertemiz ve sorunsuz bir binada yaşamak istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: