Mecidiye Caddesi Kuzey Apartmanı NO:43/A Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Şişli Bina Yönetimi

Şişli Bina Yönetimi

Binalarınız İçin Profesyonel Yöneticilik

Günümüzde insanların yaşam şekilleri geçmişe göre büyük değişiklik göstermektedir. Geçmişte insanlar ağırlıklı olarak aile bireyleri ile birlikte müstakil evlerde yaşamıştır. Ancak günümüz toplumunun sahip olduğu özellikler dolayısıyla artık toplu şekilde yüksek binalarda yaşam yaygınlaşmıştır. Binalarda ve sitelerde yaşamak insanlara avantajlar sağlasa da bazı durumlarda sorunlar ile karşılaşılmasına da neden olabilmektedir. Bu sorunların bir tanesi de binaların ve sitelerin ortak kullanım alanlarının yönetilmesi ve maddi ihtiyaçlarının karşılanması yani toplu yaşam alanlarının yönetilmesidir. Firma olarak sizleri bu sorunlardan kurtarmak üzere Şişli bina yönetim hizmetleri sunmaktayız. Binalarınızın yönetim işlerini profesyonel olarak yaparak sizlerin omzundan büyük yükü almaktayız. Çünkü sitelerde ve binalarda yaşayanlar için apartmanların yönetim sorumluluğu üzerine alınmak istenmeyen bir yük olarak görülmektedir.

Bina Yönetiminde Sunulan Hizmetler

Firma olarak Şişli bina yönetim hizmetleri olarak farklı seçenekler ile sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmet seçeneklerimiz içerisinde apartman yönetim işlemleri olarak kapıcılık işlemleri, temizlik ve ortak kullanım alanlarının yönetilmesi bulunmaktadır. Apartmanların temizlenmesi en önemli sıkıntılardan birisi olarak görülür. Apartmandaki ortak kullanım alanı olarak bilinen merdiven, asansör ve giriş kısımları gibi alanları temizlenmesini sağlıyoruz. Günün belli saatlerinde dairelerden çıkan çöpleri toplayarak atıyoruz. Bunlara ek olarak apartmanların bahçe veya havuz gibi alanların temizlenmesi ve düzenlenmesi gibi hizmetleri de sunmaktayız. Ayrıca apartman ve sitelerdeki teknik konulardaki arıza ve sorunların düzeltilmesi işlemleri için de hizmet vermekteyiz.

Aidat Takip İşlemleri

Şişli bina yönetim hizmetleri içerisinde en önemli nokta olarak aidatların toplanması ve harcanması işlemidir. Finansal sorunlar, farklı kişilerin yaşadığı apartman ve site gibi yerlerin dikkat edilmesi gereken konuları arasındadır. Apartmanda veya sitede yaşayanların aidatlarının toplanması, bunların ihtiyaçlar doğrultusunda harcanması ve bunların belgelendirilmesi için firma olarak profesyonel hizmet sunmaktayız. Apartman veya site sakinlerinin üzerindeki sorumluluğu alarak işlemleri belgelendirerek sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca toplanan aidatlardan binanın ortak harcamalarının yapılması için gerekli işlemleri de gerçekleştiriyoruz. Kapıcıların ücretleri ve bina faturalarının ödenmesi gibi işlemleri de yine toplanan aidatlar ile yapıyoruz. Bu şekilde sizler apartman ve sitelerinizde huzurlu şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: